Cam Silme

Menemen Cam Silimi

Menemen Cam Temizliği

Cam Temizliği Menemen  firmamızın genelinde cam silme işlemlerine en uygun personel ve ekipmanlar ile verdiği bir temizlik hizmetidir . Ev cam silimi, iş yeri ve dükkan camı temizleme, vitrin camı silme hizmetinden faydalanarak kısa süre içerisinde camlarınızın tertemiz olması sağlanır.

Menemen temizlik şirketi olarak dış cephelerinde cam bulunan çok katlı iş yeri ve binaların cam temizliklerini konusunda uzmanlaşmış ve gerekli teçhizata sahip  personelimiz sizler için temizliği riskli ve zor olan bu tip yüzeyleri temizlemektedir.

Menemen Cam Silme Hizmeti

Menemen cam temizliği işleriniz için firmamızı aramanız yeterlidir. Çok katlı bina ve iş yerleri için önceden keşif için gelecek olan Menemen cam temizleme personelimiz size yapılacak işin süresi ve fiyatlandırması hakkında daha detaylı bilgiyi yapacağı ön incelemeden sonra vereceklerdir.

Dış cephe paksiding, alüminyum cephe kaplama , cam giydirme cepheler , gibi bina tipi ne olursa olsun mekanın konumuna göre gerekli ise bir vinç ile , asma sepet asansör ile  yada teleskopik araçlar ile binanız için uygun bir çözüm bulunduktan sonra cam temizliği cam silimi  işlemlerimiz başlar.

Periyodik Cam Silimi

Periyodik Cam silme hizmetlerimizden kafe, restoran, mağaza gibi küçük ve orta büyüklükteki işletmeler yararlanabildiği gibi banka, avm ,cami,okul ve kamu binaları gibi genelde çok katlı bina sahipleri de yararlanmaktadır.

Binanızın yada iş yerinizin düzenli bir şeklide , periyodik olarak  silimi ve temizliği konusunda tarafınıza bir sözleşme sunar ve bu koşullara bağlı kalarak cam yüzeylerinizin ve diğer dış cephelerin düzenli olarak temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

  • renkli cam temizliği
  • çift cam temizliği
  • tek cam temizliği
  • bölme cam temizliği
  • vitrin silme
  • giydirme cephe temizleme

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.

Telefon : 0232 367 0 800
Cep      : 0555 195 69 70

İzmir Yazlık Temizliği için Ayrıca Bize WhatsApp Üzerinden Ulaşabilir ve Ev Temizliği , halı yıkama  Hakkında Bilgi ve Randevu Alabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Müşteri Hizmetleri
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by