Yatak Yıkama

Menemen Yatak Yıkama Fiyatları

Menemen Yatak Yıkama

Sağlıklı bir yaşam için zaruri olan uyku ancak hijyenik ve temiz yataklarda mümkündür. Menemen Yatak Yıkama  olarak yatak, yorgan, battaniye ve şilte gibi tüm uyumak için kullandığınız ürünleri tertemiz ve hijyenik yapmak mümkündür. Ortam tozu, kirli hava ve kokular ve üzerimizde bulunan bir takım toz ve partiküller uyumak için kullandığımız yataklarımıza zaman için her ne kadar çeşitli yollar ile koruyor olsak ta nüfus etmekte ve zamanla birikip sağlığımızı tehdit edecek boyutta kirlenmektedir.

Menemen yatak yıkama olarak hijyenik bir ortamda uyumanız için derinlemesine etkili temizleme işlemlerini yerinde, buharlı yatak yıkama makinemiz ile yapmaktayız.

Yatak ve yorganlardaki  kirlilik göz ile görülmeyebilir , mikroskobik boyuttaki bir çok zararlı atık ve hatta bakteri hastalıklara neden olabilir.Menemen yatak yıkama hizmetlerimiz ile evinizde bulunan yataklar derinlemesine nüfus edecek şekilde temizlenir ve hijyenik olması sağlanır. Hem tertemiz hemde sağlıklı bir yatakta güne başlamak gibisi yoktur.

Yatak Temizliği Hizmetleri

Yataklarınız en gelişmiş ve etkili hijyen maddeleri temizlenmekte ve yıkanmaktadır. Yatak temizleme ve yıkama işlemlerinde kullandığımız temizlik malzemeleri anti alerjik maddeler ihtiva etmekte olup , ithal ve kaliteli temizlik maddeleridir, alerjik durumu olan müşterilerimiz gönül rahatlığı ile bu hizmetten faydalanabilirler.

Yatak yıkama işleminden sonra yataklarınız hem tertemiz olur hem mis gibi kokar. Yataklarınızın üzerine kaza ile dökülen maddelerin izleri büyük oranda çıkartılmaktadır.Buharlı ve derinlemesine temizlik ile yatağınızın hem dışı hemde içindeki bakteri ve mikroplar yok edilir.

Yatak yıkama ve temizliği ile birlikte dilerseniz

  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye yıkama
  • Baza
  • Yastık ve Şilte Yıkama

hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazları sıcak geçen İzmir de yataklarımızın yılda 2 kez bu temizlik işleminden geçirilmesini tavsiye etmekteyiz. Her ne kadar kendi imkanlarımız ile yataklarımızı temiz tutmaya ve ara sıra havalandırmaya özen göstersek ise de bu çabalarımız yataklarımızda oluşan mayk gibi zararlı bakteri ve mikroplara karşı pek etkili değildir.

Menemen Yatak Yıkama Fiyatları

Menemen yatak yıkama ve yatak yıkama fiyatları yataklarınızın ebadına göre belirlenir. Bu yüzden telefonda bize telefon ile ulaşarak gerekli bilgi verdiğiniz takdirde sizlere en uygun fiyatları verebilmekteyiz.

 

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.

Telefon : 0232 367 0 800
Cep      : 0555 195 69 70

Menemen mermer temizliği ve cilalama için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz ve ev Temizliği , halı yıkama  hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Müşteri Hizmetleri
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by