İş Yeri Temizliği

Menemen İşyeri ve Mağaza Temizliği

Menemen İş Yeri Temizliği

Menemen iş yeri temizliği hizmetleri sunmakta olan Menemen temizlik şirketi Menemen mağaza temizliği , dükkan temizliği ve kafeterya temizliği gibi konularda hizmet vermektedir.

Menemen’nın  genelinde profesyonelce sunduğu Temizlik Hizmetlerinden biri olan. Mağaza  ve dükkan temizliği denilince; ilk akla gelen iş yerinin  görünümü, düzeni ve tertibi en önemlisi de temizliğidir. Hiç bir müşteri tozlu ve bakımsız, hijyenden yoksun bir mağazaya yada dükkana girmek istemez.

Ofiş , İşyeri, Mağaza, Avm, İş Hanı, Kafe ve Restoran gibi tüm ticari mekanların temizliği profesyonel ekipman ve çalışanlarımız ile düzenli olarak yapılmaktadır.

Menemen Mağaza ve Vitrin Temizliği

Mağaza vitrin temizliği de mağaza temizliği kadar önemlidir , Mağazanın alışveriş yada bir başka ihtiyacını karşılamak amacıyla gelen müşterilerin şık görünümlü, temiz, düzenli ve hijyen konusunda hassas olan bir mağazayı, tercih sebebi olmanızı sağlamaktayız.

  • Şirketimiz İş Yerlerine Yönelik olarak
  • Genel temizlik
  • Duvar Silme
  • Cam Silme
  • Mutfak Silme
  • Vitrin Temizliği
  • Depo Temizliği
  • Koltuk Yıkama
  • Mermer Cilalama

İş yerlerinde çalışanlarınıza sağlıklı bir ortam hazırlarken aynı zamanda müşteri memnuniyetini de göz ardı etmemeliyiz. Bunun için biz Menemen temizlik şirketi olarak; sizin için en iyi temizlik hizmetini sunmaktayız.

Günlük , haftalık ve aylık olarak, istek doğrultusunda; zincir ve butik mağazalarının genel temizliklerini profesyonel ekiplerle, mağazanızı sizin istekleriniz doğrultusunda en iyi şekilde ve uygun temizlik firması fiyatları ile sunuyoruz.

Firmamız yaklaşık 26 yıllık iş tecrübesini ve başarısını bu ilkelerine olan bağlılığına borçludur. Temizlik Hizmetlerimizi siz müşterilerimize çevre dostu kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak hizmet sunmaktadır

Kafeterya ve Restoran Temizliği

Hijyenin çok daha önemli bir sağlık sorunu teşkil ettiği kafeterya ,çay bahçesi, bar, restoran yada büfe gibi yiyecek yada içecek servisi yapılan iş yerlerinde şirketimiz genel temizlik ve hijyenin yanı sıra mutfak temizliği , soğuk hava deposu kısımlarının temizliğini ve ayrıca koltuk, sandalye gibi bakteri barındırması yüksek oturma gruplarını en iyi şekilde temizler ve hijyene kavuşturur.

Müşterileriniz daha sağlıklı bir ortamda ve daha temiz bir alanda daha çok vakit geçirir.

Menemen İş Yeri Temizliği Fiyatları

Menemen iş yeri ve mağaza temizliği fiyatları şirketimizin çalışma prensipleri doğrultusunda temizlik yapılacak alanın büyüklüğüne , oda sayısına , kaç kişilik bir ekiple  hizmet verileceğine ve ayrıca ek hizmet taleplerinizin olup olmadığına göre tarafımızca belirlenmektedir.

Bizi arayarak bazı kısa bilgiler ışığında Menemen iş yeri temizliği fiyatları konusunda daha doğru ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.

Telefon : 0232 367 0 800
Cep      : 0555 195 69 70

Ayrıca Bize WhatsApp Üzerinden Ulaşabilir ve Ev Temizliği Hakkında Bilgi ve Randevu Alabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Müşteri Hizmetleri
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by