Duvar Silme

Duvar Silimi ve Fayans Silme

Menemen Duvar Silme

Menemen duvar temizliği hizmetimiz ile ev veya iş yerinizin duvarları özenle silinerek tertemiz olması sağlanmaktadır. Menemen duvar silme ; duvar silimi konusunda ustalık sahibi olan güler yüzlü çalışanlarımız mekanlarınızın duvarlarını en iyi ve sağlıklı malzemeler ile yüzeylere zarar vermeden temizlerler.

Ev ve iş yerlerinde zaman ile duvarlarımız tozlanır, çeşitli sebepler ile ev iş yerlerinde içeride yada dışarıda oluşan tozlar ortamdaki nem yada duvara tutunabilen moneküllere sahip olan maddeler ile birleşip duvarlarımızın kirlenmesini ve hatta sağlıksız bir ortamda yaşamamıza sebebiyet verirler.

Menemen duvar silme hizmetlerimiz ile Sigara dumanı, mutfak kaynaklı partiküller ve dışarıdan bir şekilde ortama giren bu maddeler zamanla ciddi sağlık sorunlarına yol açabilirler.

Menemen Duvar Silimi

Menemen duvar silme hizmeti veren firmamız duvar temizleme ve duvar silimi konusunda deneyimli ve uzman , güler yüzlü çalışanları ile hizmet sunmaktadır. Temizliği yapılacak duvarın  boyası, eğer silinmeye elverişli ise yüzde yüz kesinlikle sonuç almaktadır.

Düzenli olarak yaptıracağınız duvar silme işlemleri ve  temizliği sizlerin sağlıklı ve hijyenik bir yaşam sunmakla birlikte boya masraflarından da uzun vadede kurtaracaktır

Duvar Silme Nasıl Yapılır ?

Duvar silimi sırasında  eşyalarınız, güler yüzlü  personelimiz tarafından titiz bir şekilde yerinden taşınır ve duvar  temizliği bittikten sonra itina tekrar yerine yerleştirilir.

Duvar ve Fayans Silme

Banyo , tuvalet ve mutfak fayansları da duvar silme hizmetimize dahildir. Banyo mutfak , ardiye gibi tüm fayans yüzeyler temizlenerek tertemiz ve hijyenik bir yapıya sahip olur, daha sağlıklı bir mutfağa ve banyoya sahip olursunuz.Fayans silme hizmetlerimiz duvar silimi hizmetlerimize dahildir, ek bir ücret alınmaz

Duvar temizleme hizmeti alan müşterilerimiz ayrıca aşağıdaki hizmetlerimizde de ücret karşılığı yararlanabilrler.

  • Mermer Cilalama
  • Cam Silimi
  • Koltuk Yıkama
  • Yatak Yıkama
  • Halı Yıkama

Duvar Silme Fiyatları

Duvar silme fiyatları temizlenmesini istediğiniz mekanın oda sayısı ve metrekare büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.Telefonla randevu alırken bu konu hakkında bilgi verilmektedir.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.

Telefon : 0232 367 0 800
Cep      : 0555 195 69 70

Menemen duvar temizliği ve Menemen duvar silme için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz ve ev Temizliği , halı yıkama ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Müşteri Hizmetleri
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by