Su Çekimi

Su Tahliyesi ve Temizliği

Menemen Su Çekimi

Menemen su çekimi ve su tahliyesi hizmetleri veren firmamız, Şiddetli yağmur, sel ,arıza ya da su dahili basması gibi beklemeyen ve istemeyen durumlarda yanınızdadır.

İçeride biriken suyun tahliyesinin zamanın yapılması ve erken müdahalesi çok önemlidir.İçeride biriken su sadece mobilyalara ve halı gibi zeminlere hasar vermekle kalmayıp binanın duvar ve kolonlarında oluşturacağı nem ve rutubet riski bakımında da geri dönülmez sonuçlara sebep olabilir.

Uzman ekibimiz su tahliyesi ve su çekimi ekipmanları ile mekana gelerek içerideki suyu tahliye eder ve oluşan kirliliği temizlemektedir.

Su tahliyesi ,su çekimi ve temizlik işlemlerinden sonra mekanlarınız eskisi gibi olur. Bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Menemen Su Tahliyesi Hizmetleri

Ev ve apartmanların giriş katları su basmasına karşı daha riskli olsalar da aynı zamanda dahili su basması riskinden dolayı apartman ve binalardaki her kat ve sahibi de su basması riski altındadır. Her tip su basmasına karşı deneyimli olan su tahliyesi çalışanlarımız ve ekipmanlarımız ile bu zor anlarınızda yanınızda yardıma hazırız.

  1. Su tahliyesi
  2. Su çekimi
  3. Kurutma ve temizlik

aşamalarından sonra mekanınız kısa bir sürede eskisi gibi temiz ve sağlıklı olur. Su çekimi ve temizliği için bize haftanın her günü arayabilirsiniz.

İşletmelerde ise temizlik ve tahribat etkileri bir yana aynı zamanda iş gücü ve çalışma kaybına neden olan su basması olaylarında da su çekimi ekimiz yardıma hazırdır.

  • Ev
  • işyeri
  • Kafe
  • Restoran
  • Mağaza
  • Fabrika
  • Depo

gibi binalar için su tahliyesi ve su çekimi ekipmanlarımız ile bu zor zamanlarınızın bir an önce bitmesi ve mekanlarınızın eskisi gibi tertemiz ve kupkuru olmasını sağlamaktan mutluluk duyacağız.

Genel Temizlik Hizmetlerimiz hakkında Menemen Temizlik Şirketi olarak her zaman hizmetinizdeyiz, cam silme, mermer cilalama, iş yeri temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda olmaktan mutluyuz

Su tahliyesi fiyatları ve su çekimi fiyatları mekanın büyüklüğü ve alanda biriken suyun tonajı ile orantılıdır.Bu yüzden bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.

Telefon : 0232 367 0 800
Cep      : 0555 195 69 70

İzmir Yazlık Temizliği için Ayrıca Bize WhatsApp Üzerinden Ulaşabilir ve Ev Temizliği , halı yıkama  Hakkında Bilgi ve Randevu Alabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Müşteri Hizmetleri
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by