İnşaat Temizliği

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Menemen İnşaat Temizliği

Menemen İnşaat temizliği ya da diğer bir anlamda  İnşaat sonrası temizlik işleri vermekte olan firmamız  ; inşaat sonrasında ortaya çıkan kirliliğin temizlenme işlemidir.

Yeni bir eve yada iş yerine taşınma işlemden önce yeni mekanımızın temizlenmiş , yaşanır ve oturmaya müsait hale getirilmesi işlemdir. İnşaat kalıntıları , boya kalıntıları ve toz gibi pek çok kirletici yada sağlığa zararlı maddenin temizlenerek sevdikleriniz ile yeni yuvanızda yaşamanın ilk adımıdır.

Firmamız Menemen inşaat temizliği ve tadilat temizliği işlerini konusunda eğitimli personeli ile söz verdiği tarihte gerçekleştirmektedir.İnşaat sonrası temizliği hizmetleri için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.

Menemen İnşaat Sonrası temizlik

İnşaat işlerinin hemen ardından yapılan temizlik, taşınma öncesi yapılan ilk temizlik işlemidir. Menemen İnşaat temizliği İnşaat sonrasında ortaya çıkan artıklarının temizlenmesi normal temizliklere göre çok daha zordur. Daha özel ekipmanlar ve temizlik maddeleri gereklidir.

Bir başka deyişle inşaat sonrası kaba temizlik diye bilenen ata kalan kalan toz zerreciklerinin ve ince pisliklerin sağlığımıza olumsuz etki etmemesi çok önemli bir konudur ve uzmanları tarafından gerekli sağlık tedbirleri alınarak yapılmasında fayda vardır.

İnşaat sonrası temizliğinde kullanılan temizlik maddeleri hem kaliteli ürünler olmalı ve hem de sağlığa uygun olmalıdır. Hassas yüzeylere de zarar vermeyen ürünler tercih edilir.

Menemen inşaat temizliği hizmetimiz sırasında en kaliteli ürünlerle bu hizmeti vermekten gurur duymaktayız. İnşaat ve tadilat sonrası temizliği uzman personelimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile yapılmaktadır.

Menemen Tadilat Temizliği

Tadilat sonrası temizlik hizmeti ise evimizde  yad iş yerimizde yaptığımız küçük yada büyük tadilatlardan sonra ortaya çıkan moloz , boya ve kireç atıkları gibi yine temizlenmesi zor maddelerin itina ile temizlenmesi işlemidir.

Evinizi yada iş yerinizi inşaattan soran yada tadilattan sonra ilk gördüğünüz zaman bu yer nasıl temizlenir ? diye artık üzülüp endişelenmenize artık gerek yok , çünkü biz hizmetinize hazırız.

  • Çerçevelerdeki bantlar ve yapışkanlar
  • Çuvallar ve bezler
  • mermerlerdeki boya lekeleri, mermer cilalama
  • banyo ve tuvaletlerin arındırılması
  • mutfak
  • kapı pencere

gibi her alan ve yüzey tertemiz olacaktır

Okul, bina, villa, kurumsal temizlik ve daha birçok alanda da hizmet veren firmamız sizlerin güveni ile ve kaliteli hizmeti ile bu günlere gelmiştir. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizliği Fiyatları

Menemen temizlik, inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik işleriniz için hizmetinizdedir.. İnşaat temizliği fiyatları alanın büyüklüğü ve yapılacak iş için kaç kişilik bir ekibin ne kadar zamanda bu işlemi yapacağına göre belirlenir. Bu yüzden bize telefonda lütfen gerekli bilgileri verirken yapılacak işler hakkında detay vermeye ihmal etmeyiniz.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.

Telefon : 0232 367 0 800
Cep      : 0555 195 69 70

Menemen mermer temizliği ve cilalama için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz ve ev Temizliği , halı yıkama  hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Müşteri Hizmetleri
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by