Mermer Cilalama

Mermer Cilalama Fiyatları

Menemen Mermer Cilalama

Evlerimizde yada iş yerlerimizde bulunan mermer yüzeyler zamanla kullanım alışkanlıkları ve yoğunluğuna bağlı olarak ışıltısını kaybeder. Mermerler üzerinde oluşan küçük çizikler zamanla artar ve daha mat ve hoş olmayan bir görünüme sahip olur. Menemen mermer cilalama hizmetimiz sayesinde mermer yüzeyleriniz tertemiz olur ve ışıl ışıl parlar.

Sadece çizikler değil, bazı temizlik maddeleri ve temizlik yöntemleri de mermer ve taş zemin ve yüzeylerin matlaşmasına sebep olur. Menemen mermer cilalama hizmeti ve işlemleri ile bu gibi sorunlarında üstesinden gelmiş olursunuz.

Mutfak tezgahı, antre ,koridor, bina girişleri ve mermer yüzlerin bulunduğu her ortamın mermer cilalama işleri için bizi bir telefon ile aramanız yeterlidir.

Mermer Yüzey Temizleme

Mutfak tezgahları, merdivenler, giriş yüzeyleri ve binanın çeşitli yerlerinde görsel olarak şıklık ve değer yaratan mermer yüzeyler en iyi ithal kimyasallar ile önce temizlenmekte sonrada cilalanarak eski güzel görünümüne kavuşması sağlanır. Menemen Mermer cilalama işlemi tecrübe ve özel ekipmanlar gerektiren bir hizmettir.

İzmir Mermer cilalama konusundaki deneyimlerimize güvenebilirsiniz

 • Ev
 • iş yeri
 • Kafe
 • Restoran
 • Mağaza
 • Otel
 • Apartman

gibi mekanların iç ve dış yüzeylerindeki her tip mermer ve taş yüzey temizlik işlemleri için konusunda uzmanlaşmış teknik çalışanlarımıza ve ekipmanlarımıza güvenebilirsiniz. Mutfak , tezgah , ıslak zeminler ve apartman girişlerindeki mermerin temizliği ve cilalama bizim işimiz.

İş hanları , alışveriş merkezleri, dükkanlar ve mağazalar için periyodik cilalama hizmetimiz de bulunmaktadır. Müşterilerinizin Işıl ışıl parlayan bir mekanda daha çok vakit geçireceğini ve daha memnun kalacaklarını göz önüne alan işletme sahipleri ile sözleşme ile düzenli hizmet vermekteyiz. İşletmeler ayrıca komple iş yeri temizliği,  cam temizliği ve koltuk yıkama hizmetlerimizden de faydalanabilirler. Ayrıca

 • Cami
 • Okul
 • Banka
 • Avm

gibi kullanımı yoğun mekanlarda da mermer cilalama hizmeti sunmaktayız.

Mermer Cilalama Fiyatları

Mermer cilalama fiyatları işlemin yapılacağı zeminin metrekare büyüklüğü esas alınarak hesaplanmakta ayrıca zeminin durumuna göre hangi ilave kimyasalların kullanılacağına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden bizi telefonla arayıp bazı bilgiler vermeniz gereklidir.

Mermer cilalama işlemlerimiz bittikten sonra mekanlarınız daha şık, daha yeni ve daha dekoratif bir görünüme sahip olacak ve mülkünüzün değerine değer katacaktır.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız.

Telefon : 0232 367 0 800
Cep      : 0555 195 69 70

Menemen mermer temizliği ve cilalama için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz ve ev Temizliği , halı yıkama  hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Müşteri Hizmetleri
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by